مجموعه ما شما را به خرید بهترین محصولات عروسک و اسباب بازی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت عروسک نمدی دخترانه ساده شیک

آنچه در این مقاله می خوانید...

سایزبندی عروسک نمدی دخترانه سادهخرید عروسک نمدی دخترانه ساده ارزان

دنیای عروسک ها فقط عروسک های باربی را به خود مشغول نمی کند، بلکه هزاران مدل، مارک و انواع مختلف وجود دارد تا هر دختری بتواند عروسک مورد علاقه خود را پیدا کند. عروسک نمدی دخترانه ساده اسباب بازی هایی برای دختران هستند که در آنها می توانند برخی از کارهای مادرانه را دوباره بسازند: لباس های خود را عوض کنند، شانه کنند، آنها را تکان دهند، آنها را در رختخواب قرار دهند و غیره. 

شرکت عروسک نمدی دخترانه ساده شیک

سایزبندی عروسک نمدی دخترانه ساده

سایزبندی عروسک نمدی دخترانه ساده اولین چیزی که باید در مورد اصطلاح عروسک توضیح دهیم این است که ریشه آن قبل از رومی است و همچنین مربوط به اصطلاح باسکوی “muno” است که می تواند به عنوان بازی دخترانه ترجمه شود. مشهورترین عروسک های نمدی جهان اکنون از نظر قد، رنگ پوست و رنگ مو بسیار متنوع هستند. سه حالت دارد: انحنایی، بلند و کوتاه، با انتخاب شش رنگ پوست، 19 رنگ چشم و حداکثر 20 مدل مختلف مو. 

ما بیشتر عروسک های نمدی ارزان خود را در سه اندازه قد بلند تولید می کنیم. اندازه گیری های دور کمر البته بسیار متفاوت است و باید به آنها توجه شود تا بهترین تناسب را داشته باشد. سبد اندازه ما شما را راهنمایی می کند.

  • اتصالات کوچک 12-14 اینچ 30-35 سانتی متر ارتفاع
  • اتصالات کوچک 14-18 اینچ 35-45 سانتی متر ارتفاع
  • اتصالات متوسط ​​17-20 اینچ 45-50 سانتی متر ارتفاع

محبوب ترین عروسک ها با مناسب ترین اندازه لباس و کفش ذکر شده اند. اگر عروسک خاص شما نشان داده نشده است ، لطفاً اندازه گیری های خود را با عروسک های موجود در این لیست مقایسه کنید تا نزدیکترین همخوانی را پیدا کنید. در صورت نیاز به کمک بیشتر لطفا با ما تماس بگیرید.

کفش های Dolls ما دارای اندازه های SOLE زیر هستند

  • سابق کوچک 6 3 3 سانتی متر
  • کوچک 6 3.5 3.5 سانتی متر
  • متوسط ​​7.2 3. 3.3 سانتی متر
  • بزرگ 8.2 3. 3.3 سانتی متر

در مجموعه این نوع اسباب بازی ها ، باید بیان کنیم که عروسک های به اصطلاح یا عروسک های متولد شده شهرت خاصی پیدا کرده اند. اینها نه تنها به این دلیل که ظاهری کاملاً واقعی دارند بلکه به همین دلیل لمس آنها نیز مشخص می شود. بدون اینکه فراموش کنیم که آنها می توانند فعالیت های نوزاد تازه متولد شده مانند گریه ، ادرار یا تنفس را نیز انجام دهند.

عروسک هایی که با دست ساخته می شوند و به اسباب بازی بزرگسالان تبدیل می شوند ، قیمت بالایی دارند. بنابراین ، حتی زنانی هستند که از آنها “استفاده می کنند” تا بتوانند فقدان کودکی را در زندگی خود جبران کنند.

خرید عروسک نمدی دخترانه ساده ارزان

خرید عروسک نمدی دخترانه ساده ارزان عروسک اسباب بازی نمدی ساده می تواند یک همبازی عالی برای دختران باشد، زیرا آنها نه تنها می توانند با عروسک بازی کنند، بلکه لوازم جانبی گسترده ای برای عروسک دارند. گهواره ای برای عروسک بچه، یا یک عروسک با وان برای لذت بردن از ماجراجویی زندگی مثل اینکه یک خواهر کوچک باشد یا کودک خودش. جهت خرید عروسک نمدی ارزان قیمت با بهترین کیفیت با ما تماس بگیرید.

سایه الهی پناه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین محصولات عروسک و اسباب بازی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید