مشاوره و سفارش

عروسک خمیری

عروسک خمیری از عروسک های پرطرفدار به حساب می آید. عروسک خمیری می تواند به عنوان یه دکور جذاب برای میز و قفسه باشد. مهم ترین نکته ای که در رابطه با عروسک خمیری می توان به آن اشاره کرد، کیفیت آن است. با وجود اینکه این که عروسک خمیری کاملاً دست ساز هستند اما عروسک های خمیری آراد، باکیفیت بوده که بسیاری از افراد آن ها را دوست داشته و از داشتن آن ها لذت می برند. عروسک خمیری فانتزی مصارف گوناگونی دارد.

لگو

لگو ها، از سری اسباب بازی هایی هستند که به تازگی وارد بازار شده و از جذابیتی خاصی نزد بچه ها و حتی بزرگسالان بر خوردار است. لگو عروسکی ها بر اساس شخصیت های واقعی یا تخیلی، شخصیت های فیلم ها و کارتون ها ساخته می شوند. لگو ها، نماد و سمبلی از این شخصیت ها هستند که در قطعات کوچک تولید می شوند. کودکان و بزرگسالان با توجه به سلایق خود نسبت به شخصیت و یا فیلمی خاص، اقدام به خرید لگو عروسکی می نمایند.

عروسک نمدی

عروسک نمدی، جز آن دسته از عروسک هایی است که علاوه بر استفاده های تکی، به عنوان تکه های لباس نیز مورد استفاده قرار میگیرند. جوراب، تیشرت، شلوار و انواع لباس های مردانه و زنانه از جمله مواردی هستند که عروسک های نمدی کوچک و بزرگ در آن استفاده می گردند.از دلایل مهم برای افزایش فروش عروسک های نمدی قیمت مناسب و ارزان و اندازه های کوچک آن هاست. خرید انواع عروسک نمدی دست ساز می تواند برای بسیاری از افراد از نظر قیمتی مقرون به صرفه باشد.

لیست کامل قیمت محصولات

[table id=1 /]
فرم مشاوره و سفارش

ایمیل

sa_elahipanah@yahoo.com

درباره ما :

عروسک هایی که ما در مجموعه معرفی می کنیم یا کارهای تولیدی هستند یا وارداتی. کارهای تولیدی شامل عروسک های روسی و خمیری و نمدی و پارچه ای و بافت و کارهای وارداتی شامل عروسک های گوشتی و پولیشی هستند. اسباب بازی ها هم یا تولیدی هستند و یا وارداتی که شامل اسباب بازی های فکری، لگو، پازل، ماشین و سازه های مختلف هستند. البته تنوع و تمرکز اصلی منحصر به فروش عروسک به خصوص کارهای تولیدی می باشد.

مدیر مجموعه

سایه الهی پناه

Call Now Buttonتماس بگیرید